Jesteśmy zgranym zespołem ludzi ze specjalistycznym wykształceniem popartym długoletnią praktyką. Stawiamy sobie za cel pełne zadowolenie każdego z Klientów. W każdym elemencie naszej pracy największy nacisk kładziemy na pełny profesjonalizm, z nadzieją, że efekt końcowy spełnia oczekiwania Zleceniodawcy. W ramach naszej oferty oferujemy profesjonalny copywriting.

Indywidualne podejście

Wielu ludzi pisząc jakiekolwiek teksty szuka oparcia w istniejących już, dostępnych tekstach. Często jednak wymiana kilku słów nie wystarcza. Nie daj się złapać, uniknij wpadki! Każde zlecenie traktujemy indywidualne, podchodząc do niego z odpowiednim przygotowaniem. Meritum naszych działań jest nakierowanie na stworzenie tekstu jedynego w swoim rodzaju, niepowtarzalnego, napisanego wyłącznie dla Ciebie.

Terminowość

Mając za sobą wieloletnie doświadczenie w kwestii prowadzenia działalności, mamy świadomość jak ważnym zagadnieniem jest dotrzymywanie terminów. Mogą nam Państwo wierzyć, że jesteśmy Kontrahentem, do którego chce się wracać.

Termin, który zostaje z nami ustalony, jest dla nas ostateczny i niepodważalny. Nie zważając na okoliczności, Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w określonym przez Ciebie czasie.

Bezpieczeństwo

Jesteśmy zarejestrowaną, w pełni legalnie funkcjonującą firmą. W momencie gdy podejmujesz z nami współpracę, masz pełną gwarancję wysokiej jakości świadczonych przez nas usług i bezpieczeństwo w kwestii wpłaconych środków. Każdy wykonywany przez nas krok potwierdzany jest wiadomością, dajemy również możliwość kontaktu w systemie 24/7. Cały projekt został skonstruowany w 100% zgodnie z prawem. Istnieje możliwość podpisania umowy.

Darmowe poprawki

Jak u krawca! Jeśli chciałbyś, aby cokolwiek zostało zmienione, niezależne od powodu, wszelkie poprawki w obrębie Twojego zlecenia dokonywane są za darmo, bez dodatkowych opłat. Tak by Twoje zadowolenie było jeszcze większe!

Płatność

Poza profesjonalizmem oferujemy Ci dogodny system płatności. Nie martw! Należność za zlecenie możemy rozłożyć na dogodne dla Ciebie lub Twojej firmy transze. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszej ofercie.

Zapraszamy do bezpłatnej wyceny – sekretariat@plagiatnever.pl