Jeżeli nie znaleźli Państwo satysfakcjonującej odpowiedni na pytanie, zapraszamy do kontaktu poprzez dostępny na stronie formularz kontaktowy.

Jakie są koszty korzystania z serwisu?

Konta użytkowników dzielone są na dwie kategorie: abonament (cennik określany indywidualnie) oraz pakiety cenowe.
Przykład 25 tys. znaków pracy to koszt średnio 5 zł brutto. Płatność odbywa się za pomocą szybkich płatności, paypal oraz zwykłym przelewem.

Czy praca zgłoszona przez użytkownika jest porównywana ze wszystkimi pracami?

Nie. Prace porównywane są z zasobami internetowymi i z pracami wprowadzonymi do bazy przez użytkowników którzy wyrazili zgodę.

W jaki sposób mogę sprawdzić prace?

To nic łatwiejszego. Proszę prześledzić naszą stronę internetową która w łatwy sposób pokieruje jak wykonać procedurę. Jeżeli pojawią się trudności nasz dział obsługi klienta jest dostępny w trybie 24/7.

Jak należy interpretować wyniki działania plagiatnever.pl

Pagiatnever.pl jest systemem mechanicznym wykrywającym podobieństwa pomiędzy dokumentami. Z tego powodu Raport podobieństwa powinien być zawsze poddany analizie przez kompetentną osobę. W każdym wypadku przejrzeć treść pracy i sprawdzić, czy zaznaczone fragmenty nie są cytatami opatrzonymi przypisami.

Czy przesłana praca jest bezpieczna?

Tak. Przestrzegamy zasad polityki bezpieczeństwa. Plagiatnever.pl stara się rozwijać i inwestować w nowoczesne zabezpieczania strony oraz przesyłu danych.

  • każde konto, dokument jest zabezpieczony unikalnym hasłem dostępu
  • nie udostępniamy nadesłanych dokumentów w żaden sposób
  • nigdy, nikomu i na żadnych warunkach nie udostępniamy jakichkolwiek danych (osobowych, wyników analizy pojedynczych dokumentów) skierowanych do serwisu przez użytkowników kont standardowych oraz abonamentowych (możliwość otrzymania informacji jedynie przez umowę pisemną nadesłaną do Plagiatnever.pl)
  • Pełny wgląd w dokumenty ma jedynie właściciel firmy

Ile czasu trzeba czekać na wyniki analizy dokumentu?

Czas wykonania analizy 24h od momentu zgłoszenia dokumentu do analizy. W niektórych okresach max. 3 dni.

Czy praca po sprawdzeniu jest dodawana do bazy danych?

Praca nie jest rejestrowana w naszych zbiorach firmy. Po wykonanej analizie usuwana całkowicie.

Czy Plagiatnever.pl gwarantuje, że wykryje plagiat w zgłoszonej pracy?

Nie. System będzie poszukiwał dokumentów zawierających identyczne fragmenty. Nasze systemu są stele udoskonalane a nakład inwestycji jest ogromny.

Formularz kontaktowy