Jesteśmy w stanie zapewnić Ci pracę przy ciekawych projektach marketingowych i możliwość progresu zawodowego.

Zespół Plagiatnever.pl ciągle się rozwija. Stawiamy na nowe projekty i wdrażamy nowoczesne przedsięwzięcia. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu napisz.

Zapraszamy również do pozostałych ofert pracy w naszej Grupie www.XDS.com.pl.

Czekamy właśnie na Ciebie!

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Obecnie szukamy osoby na stanowisko: Przestawiciel handlowy
Miejsce pracy: Szydłowiec, cała polska
Etat, umowa o pracę.

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie zarządzanej i rozwijającej się firmie
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu dla najlepszych
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Nowoczesne narzędzia pracy

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami Firmy
  • Realizowanie polityki Firmy w zakresie sprzedaży produktów i usług
  • Organizowanie akcji promocyjnych i sponsoringowych
  • Sprzedaż pełnej gamy produktów Firmy

Oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia zawodowego w sprzedaży, popartego sukcesami
  • Doświadczenie handlowe w branży usługowej, B2B – będzie dodatkowym atutem
  • Ambicji i otwartości na rozwój
  • Energii i dynamizmu w działaniu
  • Silnej motywacji do osiągania wysokich wyników
  • Umiejętności organizacji pracy i planowania
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Prawa jazdy kat. B, doświadczenia w prowadzeniu samochodu

Jesteśmy otwarci na świeże idee i nowych ludzi. Jeżeli posiadasz doświadczenie w tworzeniu komunikatów reklamowych, poparte portfolio, albo uważasz, że posiadasz potencjał, poparty umiejętnościami kreatywnego myślenia zapraszamy do współpracy. Wyślij nam swoją aplikację. Odpowiemy na każde rozsądne zgłoszenie.

Aplikację wyślij na nasz adres mailowy. Do 24h nasz pracownik skontaktuje się z Państwem.